Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum

Şehit polislerimizi uğurluyoruz -Kızıltepe'deki trafik kazasında şehit olan polis memuru Aytaç Usta için Kocatepe Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi (fotoğraflı-görüntülü)
05.10.2011 14:39
ANKARA (A.A) - Mardin'in Kızıltepe ilçesinde polis aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada şehit olan polis memuru Aytaç Usta, Kocatepe Camisi'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
     Camideki törene İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, bazı milletvekilleri, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, İl Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, şehit polis memurunun eşi Nur Usta, babası Bahri Usta, annesi Ayşe Usta ve 2 yaşındaki kızı Esma Usta ve vatandaşlar katıldı.
     İçişleri Bakanı Şahin, şehit polis memurunun ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileyerek cenaze başında dua etti.
     Şehit polis memurunun eşi, annesi ve kayınbiraderinin ayakta durmakta zorlandığı görüldü.
     Cenaze namazının kılınmasının ardından, Usta'nın cenazesi polis memurlarınca cenaze aracına kondu. Cenaze, Karşıyaka Mezarlığına defnedildi. 
    (KDR-İC)
 

 

Viagra çok lezzetli yemek değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm almak zaten karar verin. Biz sirk geldi ve sevdim aldım. hemen kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen bir hafta beklemek zorunda.