CHP Heyeti olay yerinde incelemelerde bulundu

-ANKARA'DAKİ PATLAMA

-CHP HEYETİ OLAY YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

-CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ HAMZAÇEBİ:

-''PATLAMA HANGİ NEDENDEN İLERİ GELMİŞTİR, BİR BOMBA MIDIR, YOKSA BİR BAŞKA NEDENDEN Mİ KAYNAKLIDIR? BU HENÜZ TESPİT EDİLMİŞ DEĞİL. BUNUN BİTİMİNDE YETKİLİLER GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPACAKLARDIR''


ANKARA (A.A) - 20.09.2011 - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Ankara'daki patlamayla ilgili ''Patlama hangi nedenden ileri gelmiştir, bir bomba mıdır, yoksa bir başka nedenden mi kaynaklıdır? Bu, henüz tespit edilmiş değil. Bunun bitiminde yetkililer gerekli açıklamayı yapacaklardır'' dedi.

CHP'nin bazı yöneticileri, il başkanları ve milletvekillerinden oluşan CHP heyeti, patlamanın meydana geldiği Kumrular Sokak'ta incelemelerde bulundu.

Hamzaçebi, yaptığı açıklamada CHP heyeti olarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini söyledi.

Olayla ilgili inceleme ve araştırmaların sürdüğünü belirten Hamzaçebi, soruşturma sonucunda yetkililerin gerekli açıklamayı yapacağını söyledi.

Hamzaçebi, ''Bizim gördüğümüz kaldarıyla araçların olduğu yerde bir patlama meydana geldiği şeklinde ama patlama hangi nedenden ileri gelmiştir, bir bomba mıdır, yoksa bir başka nedenden mi kaynaklıdır? Bu, henüz tespit edilmiş değil. Bunun bitiminde yetkililer gerekli açıklamayı yapacaklardır'' dedi.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'in verdiği bilgiye göre, 15 yaralının mevcut olduğunu ve bunlardan 5'inin çeşitli hastanelerde ameliyata alındığını belirten Hamzaçebi, ''Ölü sayısı nedir ya da ölü var mıdır, yok mudur? Yetkililer bu konuda bize bilgi vermiş değil. Tabii ki ilerleyen saatlerde bu konuda bilgi vereceklerdir diye tahmin ediyoruz'' şeklinde konuştu.

(MTM-FT-EHK)

20.09.2011 13:52:34

Viagra çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm bulmak zaten karar verin. Biz pazar geldi ve sevdim aldım. hemen kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen biraz zaman beklemek zorunda.