Sonraki görüşmede nihai karar çıkacak

-AKP VE CHP'LİLERİN GÖRÜŞMESİ

-CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ HAMZAÇEBİ:

-''ÇALIŞTIĞIMIZ METNİ TASLAK HALİYLE GENEL BAŞKANLARA SUNACAĞIZ. SONRAKİ GÖRÜŞMEDE NİHAİ KARAR ÇIKACAK''

TBMM (A.A) - 11.07.2011 - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, AKP'li yöneticilerle yemin krizine ilişkin yaptıkları toplantıda ortaya çıkan metni taslak haliyle genel başkanlara sunacaklarını ve yeniden bir araya geleceklerini belirterek, bu görüşmede nihai kararın çıkacağını bildirdi.

AKP ve CHP yöneticilerinin, Mecliste yaşanan ''yemin krizi'' konusundaki görüşmelerinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hamzaçebi, görüşmede bir metin oluşturulduğunu ve bunun genel başkanlara sunulacağını ifade etti.

Yarım saat sonra yeniden bir araya geleceklerini bildiren Hamzaçebi, ''Çalıştığımız metni, taslak haliyle genel başkanlara sunacağız. Onun sonucuna göre yeniden bir araya geleceğiz. Sonraki görüşmede nihai karar çıkacak'' dedi.

Karşılıklı görüşleri ifade ettiklerini ve bu görüşlerin bir taslak haline getirildiğini bildiren Hamzaçebi, ''O taslakta yer alan konular, genel başkanlarımız tarafından bir daha değerlendirilecek. Onun sonucunda bir kez daha mutlaka bir araya geleceğiz'' diye konuştu.

(ALP-MLT-EHK)

11.07.2011 13:17:35

Viagra çok lezzetli yemek değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm bulmak zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen birkaç dakika beklemek zorunda.