Metin genel başkanların onayına sunulacak ve daha sonra yeniden bir araya gelinecek

-AKP VE CHP'LİLERİN GÖRÜŞMESİ

-HAZIRLANAN METİN GENEL BAŞKANLARI SUNULACAK VE PARTİ TEMSİLCİLERİ YENİDEN BİR ARAYA GELECEK


TBMM (A.A) - 11.07.2011 - AKP ve CHP yöneticilerinin, Mecliste yaşanan ''yemin krizi'' konusundaki görüşmeleri sona erdi.

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, görüşmede ele alınan konular çerçevesinde, yaşanan sorunun çözümüne yönelik bir metin hazırlandığını bildirdi. Hamzaçebi, bu metnin genel başkanların onayına sunulacağını ve daha sonra yeniden bir araya geleceklerini söyledi.

TBMM Genel Kurulunda bugün yapılacak hükümet programı üzerindeki görüşmeler öncesinde, iki parti temsilcilerinin görüşmesi saat 10.00'da başlamıştı.

Yaklaşık üç saat süren görüşmeye AKP'den Grup Başkanvekilleri Nurettin Canikli ve Ahmet Aydın ile Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, CHP'den Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek ve İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın katıldı.

(ALP-MLT-SÜF)

11.07.2011 13:05:58

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm atanmış zaten karar verin. Biz sirk geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen biraz zaman beklemek zorunda.