Her şey gün ışığında olacak. Ampul ışığında değil.

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ HAMZAÇEBİ:

-''HER ŞEY GÜN IŞIĞINDA OLACAK DİYORUZ. AMPUL IŞIĞINDA DEĞİL. O SUNİ BİR AYDINLIKTIR. AMPULÜ KAPATTIĞINIZ ZAMAN ORTAM KARANLIK OLUR''

İSTANBUL (A.A) - 06.06.2011 - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, ''Her şey gün ışığında olacak diyoruz. Ampul ışığında değil. O suni bir aydınlıktır. Ampulü kapattığınız zaman ortam karanlık olur'' dedi.

Hamzaçebi, Ataşehir'deki İstanbul Umum Servis Aracı İşletmeleri Esnaf Odasını ziyaretinde, partisinin bu seçime çözüm odaklı hazırlandığını bildirdi.

Türkiye'nin demokratikleşmesinden yolsuzlukların önlenmesine, ekonomide istikrarlı bir büyüme oranı yaratılıp işsizliğin önlenmesine, eğitim konusunda bütün gençlerin, çocukların nitelikli iyi eğitim alma hakkına saygı göstererek onların bu hakkını uygulamaya geçirmesine kadar her konudaki çözüm önerilerini, kamuoyuna açıkladıklarını belirten Hamzaçebi, şunları kaydetti:

''Biz öncelikle kamuda, devlette saydam bir yönetim istiyoruz. Yani devlette ne iş yapılıyor? Bu kimin için yapılıyor? Birileri için mi yapılıyor acaba? şeklinde soru işareti vatandaşın kafasında uyanmayacak. Herkes emin olacak ki Türkiye Cumhuriyeti'nde devlet dairelerinde, kamu kurumlarında işler kanuna uygun olarak herhangi bir taraf gözetmeksizin yürütülüyor. Bu çok önemlidir. Vatandaşın hakkında devlette işler birileri için çok hızlı yürüyor. Onların istediği gibi yürüyor izlenimi uyanmışsa o devlet yönetiminde bir reform gerekir. Her şey gün ışığında olacak diyoruz. Ampul ışığında değil. O suni bir aydınlıktır. Ampulü kapattığınız zaman ortam karanlık olur. Siz o karanlıkta yine saydam olmayan işler yapabilirsiniz. Gün ışığında, güneş ışığında yönetim diyoruz. Yani ampulle yaratılan suni ışıkta bir yönetim söylemiyoruz.''

AKP'nin iktidara gelirken yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları kaldırmaya söz veren bir parti olduğunu ifade eden Hamzaçebi, ''Ancak bunların hiçbirinde Türkiye'nin ileri noktaya gittiğini söylemek, bugün insanımızın dünden daha özgür olduğunu söylemek mümkün değildir'' dedi.

Her iş kolundaki esnafa ilgi gösteren ve onun sorunları çözmeye odaklanmış olan bir siyasi parti olduklarını dile getiren Hamzaçebi, esnafa yönelik vergi oranlarının indiriminden, kredi olanaklarının genişletilmesine, çoğaltılmasına kadar birçok program ve taahhütlerinin ana program içerisinde yer aldığını anlattı.

Hamzaçebi, şunları söyledi:

''Korsan servis araçları konusunda mutlaka önlem alınacaktır. Bize iktidar görevi verildiği zaman bunun yasası, önlemi mutlaka çıkarılacak. Bu konudaki her türlü girişimi desteklemeye hazırız. Bu konu ayrıca bizim tarafımızdan parlamento kürsüsüne de getirilecektir. Servis araçları yılın 9 ayı çalışır, 3 ayı çalışmaz. Olağanüstü kaliteli ve güzel hizmet veriyorsunuz. Araçlarınız yeni ve bakımlı. Bunların hepsi güzel. 3 ay bir aracın bir işletmenin kapalı kalması ekonomi açısından bir kayıptır. D2 belgesi alınmak suretiyle, düğün, nişan, cenaze gibi benzer faaliyetleri de yapabilmelisiniz. Bu izin size verilmeli. Bunu mutlaka destekleyeceğiz. Bu konularda sizlerin sesi olacağız.''

(MTO-NER-ZVR)

06.06.2011 12:19:29

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm almak zaten karar verin. Biz pazar geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen biraz zaman beklemek zorunda.