Milletin oylarıyla seçilenlerin milleti küçümsemesini de vatandaşlarımızın takdirine sunuyorum

Trabzon Milletvekili ve
CHP Grup Başkanvekili M.Akif HAMZAÇEBİ?nin
Basın Açıklaması
19.04.2011

Ben ?İstanbul için iki şehir? derken, Sayın Başbakan  ?İstanbul'a iki şehir? diyor. Benim önerimde İstanbul'a gelen göçü emecek, hatta tersine göçü sağlayacak, İstanbul'u rahatlatacak birisi Trakya'da Saros'ta, diğeri Sakarya Karasu'da olmak üzere iki kent var. Başbakan ise İstanbul içinde iki kentten söz ediyor. Sayın Başbakanın önerisinin gerçekleşmesi halinde İstanbul'un kalan ormanları, tarım alanları, su kaynakları tehklike altına girecektir. Sayın Başbakan bunları söylerken benim maliye memuru olduğumu ve İstanbul'u tanımadığımı, İstanbul'a Fransız olduğumu söylüyor.

Sayın Başbakan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıyken, ben de İstanbul Defterdarıydım. Aynı yıllarda İstanbul'da yöneticilik yaptık. Ancak onun yöneticiliği İstanbul'da 1994 yılında başlar. Onun öncesinde, İstanbul'un hangi sorunuyla nasıl ilgileniyordu bilmiyorum. Ben 1986-1990 yılları arasında İstanbul Defterdar Yardımcılığı yaptım. Bu görevim sırasında görev alanımla ilgili olarak İstanbul'un sorunlarını çözmeye, işgalleri önlemeye, kentin harap binalarının tesbitini yapıp bunların kente kazandırılması için çalışırken o ne yapıyordu acaba?

Ayrıca Başbakan memur olmayı küçültücü bir iş olarak görüyor. Ben 80 bin kişilik maliye topluluğunun ve 3 milyonluk kamu personelinin mensubu olmuş olmaktan onur duyarım. Milletin oylarıyla seçilenlerin milleti küçümsemesini  de vatandaşlarımızın takdirine sunuyorum.  

Saygılarımla.

Viagra çok lezzetli yemek değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm seçip zaten karar verin. Biz pazar geldi ve sevdim aldım. hemen kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen üç gün beklemek zorunda.