Çözüm demokrasidir, çözüm sandıktır.

Hamzaçebi: "Sayın Batum Amacını Aşan Bir İfade Kullanmıştır"
 
CHP Grup Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum'un, "Kağıttan Kaplan" Sözlerine, "Sayın Batum Amacını Aşan Bir İfade Kullanmıştır. 
 

CHP Grup Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum'un, "Kağıttan kaplan" sözlerine, "Sayın Batum amacını aşan bir ifade kullanmıştır CHP Grup Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum'un, "Kağıttan kaplan" sözlerine, "Sayın Batum amacını aşan bir ifade kullanmıştır. Burdan "Ordu darbe yapsın" gibi bir anlayışı, yorumu çıkarmak doğru değil" dedi.

TBMM'de basın mensuplarının sorularını yanıtlayan CHP Grup Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, şöyle dedi:

"Sayın Batum amacını aşan bir ifade kullanmıştır. Burdan "Ordu darbe yapsın" gibi bir anlayışı, yorumu çıkarmak doğru değil. Sayın Batum'un kastettiği bu değildir. Türkiye çözümlerini daima sandıkta bulacaktır, Türkiye demokratik bir ülkedir. Sayın Batum, TSK'dan bir şey bekliyoruz şeklinde bir değerlendirme yapmış değil. AKP döneminde ordu-hükümet ilişkilerinde yaşanan gerginliklere yönelik bir değerlendirme yapmış, hepsi bu. Çözüm demokrasidir, çözüm sandıktır. Batum ile görüşmedim, açıklamalarını okudum." - Ankara
 
 

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm almak zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen biraz zaman beklemek zorunda.