Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum

TRABZON MİLLETVEKİLİ ve CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ
 M. AKİF HAMZAÇEBİ?NİN
?ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ?NE
İLİŞKİN AÇIKLAMASI

   
Gerek ulusal gerekse yerel düzeyde yayın organları, çalışanları ve meslek örgütleriyle Türk basını, ağır çalışma koşullarına karşın her zaman sorumluluk bilinciyle hareket etmiş, ülkemizin ilerlemesi, demokrasi kültürünün yerleşmesi ve özgürlüklerin gelişmesine katkıda bulunmuştur.

Kamusal alanın kitle iletişim araçlarına dönüştüğü çağımızda, kitle iletişim araçları sağlam bir demokrasinin olmazsa olmaz koşuludur. Bu bağlamda; Basının işlevini yerine getirebilmesi; basın özgürlüğünü kısıtlayan engellerin kaldırılmasına, her koşulda meslek etiğinin gözetilmesine ve basın çalışanlarına özgür bir çalışma ortamı sağlanmasına bağlıdır.

Gazetecilerimizin çalışma ve yaşam koşullarının iyileştirilmesi, haklarının güvenceye alınması, onların, görevlerini rahat bir ortamda yapabilmelerini sağlayacaktır. Bu konuda Devlet'e olduğu kadar, toplumun her kesimine görevler düşmektedir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da basın çalışanlarının mesleğinin taşıdığı önemin bilinciyle hareket etme anlayışından ödün vermeyeceklerine olan inancımla; tüm gazetecilerimizin Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, esenlikler diliyorum.

Viagra çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm bulmak zaten karar verin. Biz sirk geldi ve sevdim aldım. hemen kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen bir hafta beklemek zorunda.