KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı TBMM'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı TBMM'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi eşliğinde darbe girişimi sırasında bombaların hedefi olan TBMM'de büyük hasarın meydana geldi şeref holünde incelemelerde bulundu.

"DEMOKRASİLERDE EN BÜYÜK GÜÇ MİLLETTİR" 

 TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Akıncı'nın TBMM'yi ziyaret  etmesinden mutluluk duyduğunu ifade etti.  Darbe teşebbüsünün; demokrasilerde en büyük gücün millet olduğunu bir  kez daha açık bir şekilde ortaya çıkardığını belirten Hamzaçebi, "Millete rağmen  hiçbir şey olamaz. Tank, top, tüfek, silah, uçak, bombalar demokrasiye inanmış  vatandaşlarımız karşısında hiçbir şey ifade etmemektedir." diye konuştu.   Hamzaçebi, 15 Temmuz'da ve Yenikapı'da ortaya konulan beraberliğin  Türkiye'ye yeni başlangıç yapma fırsatı verdiğine değinerek, şunları kaydetti:    "Bu fırsatı hükümet başta olmak üzere bütün siyasi partiler çok iyi  değerlendirmelidir. Darbelere karşı Türkiye Cumhuriyeti'nin yapması gereken  özgürlükleri, demokrasiyi güçlendirmektir. Bunu ne kadar güçlü kılarsak, sivil  toplumu ne kadar güçlendirirsek darbeleri o kadar önlemiş oluruz. Bundan sonra  böyle bir teşebbüsün olmayacağına yürekten inanıyorum. 15 Temmuz ve sonrasındaki  Yenikapı beraberliği herkese, bütün siyasi partilere, öncelikle de hükümete  demokrasiyi, hak ve özgürlükleri güçlendirme görevi vermiştir."

Viagra çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm seçip zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen birkaç saat beklemek zorunda.