İşte sizinle aramızdaki fark budur

CHP programında güçlü bir sosyal devlet vardır.
CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi de, Genel Kurul'da söz alan CHP sözcülerinin, ''Doğu ve Güneydoğu'da nasıl bir kalkınma modeli uygulanabilir'' düşüncesiyle parti programını anlatmaya çalıştıklarını söyledi. CHP sözcülerinin, iktidar partisi milletvekilleri tarafından, ''1930'larda kalmakla'' suçlandığını ifade eden Hamzaçebi, şöyle devam etti:
''İktidar partisi sözcüleri ya dinlemediler ya da konu çarpıtıldı. Bizim söylediğimiz şudur; CHP'nin kalkınma modelinde piyasa ekonomisi esastır. Bu, tartışmasız tüm dünyada var. Devlet altyapı yatırımları yapacaktır. Devlet, ekonomide düzenleyici ve denetleyici bir etkiye sahiptir. Nitekim, tüm dünyanın yaşadığı kriz, piyasa ekonomisinin başarısız olduğu alanları göstermiştir. CHP programında güçlü bir sosyal devlet vardır. Her şeyi piyasa ekonomisine bıraktığınız zaman işsizle, yoksulla ilgilenmez. Doğu ve Güneydoğu'da piyasa ekonomisi çerçevesinde özel sektörün oraya giderek yatırım yapması esastır. Burada kamu-özel sektör işbirliği uygulamaya konulmalıdır.
Tüm yapılanlara rağmen yatırımcı oraya gitmiyorsa devlet oraya gidip yatırım yapacaktır. Konuşmaların sadece bir bölümünü alıp ithamda bulunuyorsunuz. Mutlaka yatırım yapacağız oraya ama iktidar partisi 'devlet olarak yatırım yapmayacağız, Diyarbakır'da modern bir cezaevi inşa edeceğiz' diyor. İşte sizinle aramızdaki fark budur.''

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm atanmış zaten karar verin. Biz pazar geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen bir hafta beklemek zorunda.