Başbakan öğrencilerden özür dilemeli

CHP'Lİ HAMZAÇEBİ, BAŞBAKAN ERDOĞAN'I ÖĞRENCİLERDEN ÖZÜR DİLEMEYE ÇAĞIRDI
 
05.12.2010 15:56

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı, rektörlerle buluşmasını protesto ederken dayak yiyen öğrencilerden özür dilemeye çağırdı.

ANKARA (ANKA) - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı, rektörlerle buluşmasını protesto ederken dayak yiyen öğrencilerden özür dilemeye çağırdı.
Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Hamzaçebi, Başbakan Erdoğan'ın "dövülen, yerlerde sürüklenen, gaz sıkılan" üniversiteli gençlerden özür dilemesi gerektiğini kaydetti. Hamzaçebi Başbakan'ı protesto etmek isteyen gençlere şiddet uygulanmasının, dövülmesinin ve yerlerde sürüklenmesinin Başbakan'ın ileri demokrasi diye Türkiye'yi nereye götürmek istediğini bir kez daha gözler önüne serdiğini ifade ederek açıklamasını şu şekilde sürdürdü:
"Sayın Başbakan eleştirilmek, protesto edilmek istemiyor. Onun istediği övgü üstüne övgü. O nedenle ne gençlerin dinamizminden, ne de gençlerin demokrasi istem ve özlemlerinden, haberi var. Halbuki gençlerin mücadelesi, eylem, beklenti ve niyetleri sağlıklı demokrasinin olmazsa olmazıdır. Bunu anlamayan demokrat da olamaz. Demokrasiden yanayım da diyemez. Çünkü yaşananlar bir demokrasi ayıbıdır. Bunu kınıyor ve Sayın Başbakanı gençlerden özür dilemeye çağırıyorum."(ANKA)
(ZHR/ÖMR)

Viagra çok lezzetli yemek değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm bulmak zaten karar verin. Biz kulüp geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen birkaç dakika beklemek zorunda.