CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi Yalova'da

CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi Yalova'da
23 Mayıs 2014 Cuma
 
CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 1 Haziran?da yenilenecek Yalova belediye başkanlığı seçiminde partisinin adayı Vefa Salman'a destek için Yalova'ya gitti.
 
CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve partililerle birlikte vatandaşlarla sohbet eden Hamzaçebi, Gazipaşa Caddesi'nde CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile birlikte esnaf ziyaretleri yaptı ve burada açıklamalarda bulundu.
 
Seçimi kazanmalarına kesin gözüyle baktığını söyleyen Hamzaçebi, "Yalova'da çok güzel bir hava gördüm. Aldığımız ancak YSK'da kaybettiğimiz seçimi bu sefer perçinleyeceğiz. Ankara'dan öyle görünüyordu ama buraya gelince de gördüm ki halkımız kararını Vefa Salman'dan yana vermiş. Yalovalılara güveniyorum" dedi.

Hamzaçebi ve İnce esnaf ziyaretlerinin ardından cuma namazını kılmak için Merkez Camisi'ne geçtiler. CHP heyeti burada emekli polis memuru Hamit Bozkurt?un cenazesine de katılarak ailesine başsağlığı dileklerini iletti.
 
Cami bahçesinde vatandaşlarla tek tek tokalaşan Hamzaçebi, bu sırada Yalova?da bulunan ve aynı camiye cuma namazını kılmak için gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile kısa bir süre sohbet etti. Ardından Akif Hamzaçebi ile Bakan Güllüce, camiye girerek cuma namazını kıldı.

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm atanmış zaten karar verin. Biz kulüp geldi ve sevdim aldım. hemen kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen bir hafta beklemek zorunda.