5 Mayıs 2014 günü yapılacak olan Meclis Soruşturma Önergeleri görüşmelerinin canlı yayınlanması için başvuru yaptık.

CHP: Canlı yayınlansın

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 4 bakan hakkında verilen soruşturma önergelerinin TBMM TV'den canlı yayınlaması için başvuruda bulundu.

02.05.2014


ANKARA- CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 5 Mayıs 2014 Pazartesi günü 4 bakan hakkında verilen 5 ayrı soruşturma önergesinin görüşmelerini yapmak üzere toplanacak TBMM Genel Kurulu'n TBMM TV'de canlı yayınlaması için TBMM Başkanlığı'na başvuruda bulundu.

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin TBMM Başkanlığı'na başvuruda dilekçesi şöyle: 29 Nisan 2014 tarihinde kabul edilen Grup önerisine göre, TBMM Genel Kurulu 5 Mayıs 2014 Pazartesi günü 4 bakan hakkında verilen 5 ayrı soruşturma önergesinin görüşmelerini yapmak üzere toplanacaktır. Dolayısıyla alınan bu karar ile TBMM'nin çalışma günlerinin dışında bir tarih belirlenerek bakanlar hakkındaki soruşturma önergelerinin TBMM TV'de yayınlanması engellenmiştir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi ile Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu arasında 3.1.1995 tarihinde imzalanan protokolün 'Yayın süresinde değişiklik'başlıklı 5. maddesinde, ?TBMM Başkanlığına tahsis olunan yayın süresinin yansıtılan faaliyet için yeterli olmaması ve önemli ve özel hallerde durum TBMM Başkanlığı ve TRT tarafından ayrıca değerlendirilir.ö hükmü yer almaktadır. Anılan hüküm çerçevesinde, Türkiye siyasi tarihinde önemli yer tutan bu önemli ve özel durumun göz önünde bulundurularak, 5 Mayıs 2014 tarihli Birleşimin TBMM TV'de canlı yayınlaması konusunda işlem yapılmasını arz ederim. ANKARA

Viagra çok lezzetli yemek değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm kullanımı zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen tam olarak bir saat beklemek zorunda.