Ali İhsan Gelberi, son yolculuğuna uğurlandı

Ali İhsan Gelberi, son yolculuğuna uğurlandı

İSTANBUL - İstanbul'da önceki gün vefat eden Garanti Bankası Ekonomik Araştırmalar Müdürü Ali İhsan Gelberi, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Ali İhsan Gelberi'nin cenazesi, Zincirlikuyu Camisi'nde öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi.

Törene, Gelberi'nin ailesinin yanı sıra Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Genel Sekreteri Ekrem Keskin, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili M. Akif Hamzaçebi, Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği Başkanı Attila Köksal, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası eski Başkanı Gazi Erçel ile Garanti Bankası çalışanları, ekonomistler, finans piyasası temsilcileri ve ekonomi basınından isimler katıldı.

- Ali İhsan Gelberi kimdir?

"Türk kahin" olarak bilinen ve finansal piyasaların önde gelen isimlerinden olan Ali İhsan Gelberi, 1960 yılında Gaziantep?te doğdu. Liseyi bu şehirde okuyan Gelberi, 1985 yılında ODTÜ İşletmecilik bölümünden mezun oldu; aynı yıl Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığına Uzman Yardımcısı olarak girdi.

1990 yılında ABD St. John Fisher College, Rochester, NY üniversitesinden MBA derecesi alan Gelberi, 2002 yılına kadar Hazine Müsteşarlığı'nda çeşitli görevlerde bulundu. Gelberi, Hazine Müsteşarlığını temsilen 1996-1998 yılları arasında Tokyo'da Japonya Büyükelçiliği'nde Ekonomi Müşaviri, 1999-2002 yılları arasında İş Bankası Denetim Kurulu üyesi olarak görev yaptı.

2002 yılında Hazine Müsteşarlığı Kamu Finansmanı Genel Müdür Yardımcılığı'ndan ayrılarak 2003 yılına kadar Halkbankası Murahhas Aza ve Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan Gelberi, 2003-2004 yıllarında Merkez Bankası Başkan Danışmanlığı yaptı.

Gelberi, 2004 yılından bu yana Garanti Bankası Ekonomik Araştırmalar Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm seçip zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen birkaç dakika beklemek zorunda.