İstanbul'da nasıl barış ve kardeşlik içinde yaşıyorsak, bütün Türkiye'de bu kardeşliği, bu barışı gerçekleştirebiliriz

Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıl dönümü Esenler'de düzenlenen "Karalahana, Mısır Ekmeği ve Horon" Şöleni'yle kutlandı.

Esenler Belediyesi ile Esenler Trabzonlular Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği şölen, Dörtyol Meydanı'nda gerçekleştirildi.

Törende konuşan CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, birlik ve beraberlik mesajı vererek, etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünün Türkiye'nin çeşitli yerlerinde düzenlenen etkinliklerle kutlandığını belirten Hamzaçebi, şölenin yapıldığı meydanın "kardeşlik meydanı" olduğunu ifade etti.

Hamzaçebi, Türkiye'nin her yerinde kardeşlik içinde bu tür etkinliklerin düzenlenebileceğini aktararak, "İstanbul'da nasıl barış ve kardeşlik içinde yaşıyorsak, bütün Türkiye'de bu kardeşliği, bu barışı gerçekleştirebiliriz. Barış ve kardeşlik içinde Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar yaşatabiliriz. Bugün Esenler Meydanı'nda Trabzonlular bunu gösteriyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin ebediyete kadar kardeşlik içinde birlikte yaşayabileceğini gösteriyor" diye konuştu.

-Karalahana ve mısır ekmeği ikramı-

Esenler Belediye Başkanı Göksu ve protokol üyeleri büyük kazanlarda pişirilen 2 ton karalahana ile özel fırınlarda hazırlanan 3 ton mısır ekmeğini, vatandaşlara ikram etti.

Yöresel sanatçıların sahne aldığı etkinlikte, açılan stantlarda yöreye özgü ürünler satıldı.

Viagra çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm bulmak zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen birkaç saat beklemek zorunda.