YAZILI BASIN AÇIKLAMASI

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
GRUP BAŞKANLIĞI
10.04.2012

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ VE GRUP BAŞKANVEKİLİ AKİF HAMZAÇEBİ?NİN YAZILI BASIN AÇIKLAMASI


Bugün AKP grubu adına yapılan yazılı açıklama, Türkiye?yi yönetenlerin hangi üslup içerisinde olduklarının göstergesi olmuştur. Dünkü basın toplantımda Sayın Haberal?ın annesinin vefatına ilişkin değerlendirmelerde bulunmuş ve hükümetin kamuoyunda Haberal yasası olarak bilinen yasayı geciktirdiğini ifade etmiştim. Açıklamamda kin, nefret, intikam duyguları üzerine kurulu ? İnsanlık gibi bir değerden yoksun bir siyasetin ve bunun yansıması olan bir yargı sisteminin Türkiye?ye zarar verdiğini? belirtmiştim. Sayın Başbakanın siyasetinin de bu yönde olduğuna ilişkin değerlendirmeler yapmıştım.

AKP grubu adına bugün yapılan yazılı açıklama görüşlerimin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösterdi.  AKP grubu adına yapılan açıklamadaki seviye dışı bazı sıfatların değerlendirmesini milletimizin takdirine sunuyorum. Bunlara cevap verme ihtiyacı duymuyorum. Her şey milletimizin gözü önünde cereyan etmektedir.

Saygılarımla

Viagra çok lezzetli yemek değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm bulmak zaten karar verin. Biz kulüp geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen biraz zaman beklemek zorunda.