CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi, Serdar Denktaş'a taziye ziyaretinde bulundu

CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi, Serdar Denktaş'a taziye ziyaretinde bulundu
07.03.2012 16:53

LEFKOŞA (A.A) - KKTC'de bulunan CHP Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın vefatı nedeniyle Denktaş'ın oğlu, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Serdar Denktaş'a taziye ziyaretinde bulundu.
DP Basın Bürosu'ndan verilen bilgiye göre, Hamzaçebi ziyarette, Rauf Denktaş için açılan taziye defterini de imzaladı.
Hamzaçebi taziye defterine şunları yazdı.
''Türk Dünyası'nın Büyük Önderlerinden, Değerli Devlet Adamı, Büyük İnsan, Sayın Rauf R. Denktaş'ın anısının önünde saygıyla eğiliyorum. Cenaze törenine katılamamış olmanın verdiği eksiklikle bugün DP Genel Merkezi'nde Sayın Serdar Denktaş'a başsağlığı ve taziye mesajımı ilettim.
Sayın Rauf Denktaş'ın hayatı, mücadelesi hepimize örnek olacaktır. Sayın Rauf R. Denktaş ile birkaç kez beraber olma, aynı ortamı paylaşmış olmanın verdiği duyguyla kendimi şanslı hissediyorum. Kendileri sadece KKTC Cumhurbaşkanı sıfatına sığdırılamayacak kadar büyük bir insandı.
Anısı önünde saygıyla tekrar eğiliyor, Kuzey Kıbrıs Türk Halkına, Türk Milletine ve Ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Saygılarımla.''
(ZK-MVA)


Viagra çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm atanmış zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen üç gün beklemek zorunda.