Döviz kredisi borçlularina ilişkin soru önergemize yanıt geldi

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin soru önergesini yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, 2008 krizi öncesinde döviz kredisi kullanan kredi borçlularına, kredi kartı borçlularına tanınmış olan yeniden yapılandırma benzeri bir yasal düzenleme getirilmesi hususuna yönelik bir çalışmanın olmadığını bildirdi.

17.01.2012

ANKARA (ANKA)-CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin soru önergesini yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, 2008 krizi öncesinde döviz kredisi kullanan kredi borçlularına, kredi kartı borçlularına tanınmış olan yeniden yapılandırma benzeri bir yasal düzenleme getirilmesi hususuna yönelik bir çalışmanın olmadığını bildirdi.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin soru önergesini Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Tevfik Bilgin'in bilgi notuyla yanıtladı. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, şöyle dedi:
"Halihazırda 2008 krizi öncesinde döviz kredisi kullanan ve kriz nedeniyle Türk Lirasının değerinde meydana gelen düşüş sonucu toplam borç miktarında azalma ortaya çıkmayan kredi borçlularına, kredi kartı borçlularına tanınmış olan yeniden yapılandırma benzeri bir yasal düzenlemenin getirilmesi hususuna yönelik kurumumuzca yürütülmekte olan bir çalışma bulunmamaktadır." (ANKA)
(MG/ORH)

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm seçip zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen birkaç saat beklemek zorunda.