Lefter Küçükandonyadis son yolculuğuna uğurlandı

Lefter Küçükandonyadis son yolculuğuna uğurlandı

15 Ocak 2012

Fenerbahçe ve Türk futbolunun önceki gün vefat eden 'Ordinaryüs' lakaplı efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis, Büyükada'da düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede önceki akşam hayatını kaybeden 86 yaşındaki Lefter için Şükrü Saracoğlu Stadı'nda tören düzenlendi.

Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran Lefter, Kadıköy?deki törenle, Şükrü Saracoğlu Stadı?nın çimlerine son kez çıktı. Tribünlerde sadece Fenerbahçeliler değil, diğer takım taraftarları da yer aldı.

Rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede önceki gün vefat eden 86 yaşındaki 'Ordinaryüs' lakaplı efsane futbolcu için yapılan tören, sarı-lacivertli camianın yanı sıra diğer çok sayıda kulübün yöneticileri, temsilcileri ve eski sporcuları olmak üzere, futbol camiasını Kadıköy'de bir araya getirdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili M. Akif Hamzaçebi de törende yer aldı.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan tören sonrasında Lefter'in naaşı, Büyükada'ya götürüldü. Kilisede yapılan ayin sonrasında Lefter Küçükandonyadis'in naaşı Büyükada'daki aile kabristanına götürüldü.

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm seçip zaten karar verin. Biz sirk geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen üç gün beklemek zorunda.