Başbakan Cumhuriyet'i Karşısına Almıştır

CHP'li Hamzaçebi; Başbakan Cumhuriyet'i Karşısına Almıştır

23.11.2011

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dersim belgelerini açıklamasına bir tepki de CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'den geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dersim belgelerini açıklamasına bir tepki de CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'den geldi. Hamzaçebi, "Ucuz siyaset yapıyor. Erdoğan'ın tarzı, Menemen olayında Derviş Vahdet'in mirascılığını akla getiriyor ve buraya gidiyor. Hafife alınacak bir durum değildir. Başbakan Erdoğan Cumhuriyet'e bayrak açmıştır" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi Başbakan'ın bölücülük yaptığını, kin, öfke ve nefret saçtığını öne sürerek şunları söyledi:

"Başbakan Erdoğan'ın derdi Dersim isyanında yaşananlar ve oradaki acılar değildir, onları siyaseten kullanmaktır. Başbakan Erdoğan'ın amacı bugün açıkça ortaya çıkmıştır ki Cumhuriyet ile hesaplaşmaktır. Bu açık şekilde ortaya çıkmıştır. Sıra İstiklal Mahkemeleri'ne gelecektir. Onlar Başbakan Erdoğan tarafından kamuoyuna suçlu ilan edilecektir. Sıra Atatürk'e gelecektir. Sıra Sabiha Gökçen Havaalanı'nın değiştirilmesinden sonra Atatürk Havaalanı'nın değiştirilmesine gelecektir. Sıra belki Rize'deki Tuzcuoğlu isyanlarına gelecektir. Bütün isyancılar Başbakan Erdoğan'ın gözünde mağdurdur. Başbakan Erdoğan'ın derdi acıları paylaşmak değildir. Başbakan ucuz siyaset yapıyor. Başbakan Erdoğan'ın tarzı Menemen olayında Derviş Vahdet'in mirascılığını akla getiriyor ve buraya gidiyor. Hafife alınacak bir durum değildir. Başbakan Erdoğan Cumhuriyet'e bayrak açmıştır."

DHA(MV/COŞ) - Ankara

Viagra çok çok lezzetli değildir. Yerinde olması gerektiğini tüm seçip zaten karar verin. Biz alışveriş merkezi geldi ve sevdim aldım. hemen şimdi kurtarmaz Ereksiyon Olamıyor Musunuz Sen birkaç saat beklemek zorunda.